Jak společnosti ONFAB, Envair a TCS spojily své síly, aby se staly poskytovatelem farmaceutických řešení první volby

Společnost Envair Technology nabízí nejširší portfolio řešení pro čisté prostředí a ochranu, která usnadňují vývoj a výrobu léčiv ve farmaceutickém odvětví.

Od nemocničních lékáren, které připravují personalizovanou onkologickou léčbu, přes vývojové laboratoře, které jsou průkopníky nových genových terapií, až po smluvní výrobce, jejichž úkolem je vyrábět léky obsahující vysoce účinné API – naše řada izolátorů, bezpečnostních skříní a digestoří vám zajistí potřebné ochrané prostředí.

Historie inovací

Společnost Envair Technology vznikla v roce 2018 po akvizici společnosti Envair a následně TCS společností ONFAB. Všechny tři značky mají ve svých oborech dlouhodobě skvělou pověst a společná síla skupiny dále zvyšuje naši schopnost uspokojovat potřeby klientů. Díky dvojnásobně rostoucím tržbám v loňském roce nám klienti včetně společností AstraZeneca, Pfizer, NHS a Oxfordské univerzity nadále důvěřují.

Naše více než 120členná pracovní síla pochází převážně ze severozápadní Anglie, kde je velký dostatek kvalifikovaných pracovníků a odborných znalostí v oblasti farmaceutického průmyslu a výroby. To nám umožňuje zaměřit se na kvalitu a inovace; jsme certifikováni podle norem ISO 9001 a získali jsme několik ocenění, včetně jednoho z ocenění Millenium Products. Jsme také zařazeni do databáze výrobců moderních stavebních metod.

Vždy hrdí

Naše firemní hodnoty, známé jako naše Airways, nás vedou k naší vizi stát se přední světovou společností v oblasti čistého prostředí a ochrany životního prostředí. Naši kolegové jsou hrdí, že pro nás pracují.

„Vím, že to může znít krkolomně, ale vědomí, že to, co děláme, má význam a pomáhá zachraňovat životy. Opravdu miluji to, co děláme.“

Proč zvolit Envair Technology

  • Široká nabídka technologií pro čisté prostředí, které jsou navrženy tak, aby zvyšovaly efektivitu výrobního procesu k ochraně obsluhy a produktů.
  • Plně řízená řešení na klíč pro novostavby nebo rekonstrukce, která vám umožní vytvořit potřebnou kapacitu.
  • Vlastní výrobní prostory, které nám umožňují udržet kontrolu, kvalitu a rychlost realizace.
  • Hluboké odborné znalosti v oblasti ochranných procesů s řešením složitých problémů na míru.
  • Servisní tým zajišťující rychlou reakci na naléhavé opravy a pravidelný servis pro udržení kvality produktů.

Zeptejte se nás

Rádi hovoříme o problematice čistého prostředí.

Nová generace ochranných řešení pro farmaceutický průmysl, zdravotnictví, laboratoře a další.

Jste připraveni začít?

Chcete-li začít plánovat svůj příští projekt, sjednejte si návštěvu nebo si vyžádejte cenovou nabídku, zavolejte nám nebo nám napište e-mail ještě dnes.