Společnost Envair poskytuje řešení pro čisté prostředí ve zdravotnictví a při vývoji léčiv ve Velké Británii a v Evropě již od roku 1972. Naším posláním je navrhovat řízená prostředí, která zajistí bezpečnost vašich lidí a výrobních procesů.

Náš sortiment zahrnuje pevné izolátory na míru pro sterilní výdej léků nebo přípravu cytotoxických léků v nemocničních lékárnách v souladu s GMP až po mikrobiologické bezpečnostní boxy používané v průmyslových laboratořích. Jsme nadšeni možnostmi, které nabízejí nejnovější technologie pro zlepšení pracovního života našich uživatelů, včetně elektronických systémů a nových validačních postupů.

Kvalitní služby jako standard

Naše působení samozřejmě nekončí instalací, validací a uvedením vašeho zařízení do provozu. Náš závazek zajistit bezproblémové používání po celou dobu životnosti znamená, že naši odborní technici jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pro servis, údržbu a opravy.

„Technici společnosti Sodexo a Envair se spojili a práci zvládli. Svědčí to o našich silných pracovních vztazích a ochotě rychle reagovat na naléhavou výzvu klienta.“
Estates Manager Environmental,
Sodexo
„Projekt byl dobře řízen a realizován v dohodnutých termínech s minimálním narušením naší laboratoře. Nové jednotky předčily naše očekávání – pracovníci laboratoře se při jejich používání cítí bezpečně.“
Chief Medical Scientist
Cork University Hospital
“Naprosto úžasný zákaznický servis! Musíme uznat vynikající služby a ocenit důležitost našich klíčových partnerů.“
Senior Facilities Manager
Clatterbridge Cancer Centre

Objevte další produkty Envair

Proč zvolit technologii Envair?

Zahájení projektu

Po obdržení objednávky je vytvořen soubor zakázky a přiděleno sériové číslo, aby byla zajištěna sledovatelnost každého zařízení v průběhu projektu.

Krok 1

Design

Náš vlastní tým návrhářů vytvoří do 7 dnů konkrétní výkres celkového řešení a na základě vašich připomínek návrh upraví až do jeho schválení.

Krok 2

Výroba a testování

Vaše zařízení sestaví naši vysoce kvalifikovaní pracovníci a poté tým elektrotechniků a řídicích pracovníků dokončí zapojení a naprogramování. Po absolvování kontrol v každé fázi výroby dokončí zkušební technici kontrolu a ověření funkčnosti.

Krok 3

Instalace a uvedení do provozu

Po dodání a instalaci vašeho zařízení dokončí naši technici uvedení do provozu protokoly IQOQ a před předáním vám poskytnou školení obsluhy a údržby.

Telefon: +420 724 766 551

Email: laboratore@dnformed.cz

Nová generace ochranných řešení pro farmaceutický průmysl, zdravotnictví, laboratoře a další.

Jste připraveni začít?

Chcete-li začít plánovat svůj příští projekt, sjednejte si návštěvu nebo si vyžádejte cenovou nabídku, zavolejte nám nebo nám napište e-mail ještě dnes.