Pomáhat nemocnicím zlepšit bezpečnost pacientů tím, že budou léky vyrábět efektivněji a přesněji

Poskytujeme celou řadu řešení pro podporu aseptických jednotek v rámci lékárenského oddělení stovek nemocnic po celé Velké Británii, Evropě a Asii.

Máme zvláštní zkušenosti ve spolupráci s onkologickými centry, která poskytují moderní radioterapii, injekční chemoterapii a léčbu nové generace, jako je genová terapie a imunoterapie, ve sterilním prostředí. Ať už potřebujete efektivně vyrábět šarže a jednotlivé dávky cytotoxických léků, nebo zvýšit kapacitu pro klinické studie, naši řadu izolátorů a laminárních boxů lze přizpůsobit vašim specifickým požadavkům.

Kromě onkologie poskytují aseptické farmacie služby i pro další nemocniční oddělení, kde se používají injekční léčiva, včetně oftalmologie, gastroenterologie, revmatologie a pediatrie. Naše izolátory se používají pro CIVAS (Centrální intravenózní služba), přípravu TPN a balení do vaků, přípravu infuzních roztoků a očních kapek, plnění ampulí apod.)

Nová generace ultračistého a řízeného prostředí

Pandemie Covid-19 urychlila tempo digitalizace a rychle nahradila papírové procesy. Kromě toho nikdy nebyl větší tlak na zvýšení výkonu na jednoho lékárníka. V aseptických lékárnách je v sázce mnoho. Výzkum EEPRU v roce 2018 zjistil, že v NHS v Anglii dochází ročně odhadem k 237 milionům chyb v medikaci.

Spolupracujeme s předními odborníky na zdravotnickou techniku, abychom do našich izolátorů integrovali nejmodernější řešení, která zvyšují výkon, zlepšují procesy výroby směsí, urychlují dekontaminační cykly.

Zásobování NHS od roku 1972

Díky hlubokým zkušenostem s pochopením potřeb aseptických lékáren se společnost Envair Technology stala synonymem dokonalosti v oblasti čistého prostředí. Díky trvalému závazku investovat do nových inovací produktů mají zákazníci jistotu:

  • Ergonomický design, který umožňuje obsluze snadný pohyb a pohodlí
  • Vysoká úroveň ochrany obsluhy a produktu při manipulaci s nebezpečnými léky
  • Rychlé dodání
  • Vlastní servisní a údržbářské týmy, které jsou na telefonu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, pro celoživotní bezproblémové používání

Prohlédněte si naše produkty pro výrobu farmaceutických procesů

Kontaktujte nás

Vyžádejte si cenovou nabídku

Nová generace ochranných řešení pro farmaceutický průmysl, zdravotnictví, laboratoře a další.

Jste připraveni začít?

Chcete-li začít plánovat svůj příští projekt, sjednejte si návštěvu nebo si vyžádejte cenovou nabídku, zavolejte nám nebo nám napište e-mail ještě dnes.