Špičková řešení ochrany pro aseptickou výrobu v biofarmaceutickém, biologickém a diagnostickém průmyslu

Poptávka po personalizovaných léčivých přípravcích obsahujících vysoce účinné aktivní farmaceutické látky (HPAPI) v kombinaci s kratšími časy zpracování nutí výrobce farmaceutických procesů vyvíjet rychlejší a agilnější způsoby práce. To platí zejména pro ty, kteří vyrábějí novější superpotentní onkologické, kardiovaskulární a diabetické léky, pro které je nezbytné prostředí odpovídající GMP.

Vzhledem k rychlému pokroku v oblasti léčivých přípravků pro moderní terapii (ATMP) (humánní léčiva založená na genech, tkáních nebo buňkách) a často se měnícímu regulačnímu prostředí čeká pracovníky farmaceutické aseptické výroby vzrušující a náročné období expanze. Celosvětový nárůst používání personalizovaných léčiv znamená, že odvětví musí reagovat na poptávku po rychlejším zpracování, vyhovujícím sterilním prostředí a nákladově efektivních ochranných řešeních.

Ať už se zabýváte aseptickým plněním malých šarží pro klinické studie nebo pozdní fází/komerční výrobou tekutých léčivých přípravků v lahvičkách, injekčních stříkačkách nebo infuzních vacích, ochrana obsluhy a výrobků je zásadní. To platí zejména při manipulaci s novou generací vysoce účinných aktivních farmaceutických látek (HPAPI), které se nejčastěji používají v onkologické léčbě ve formě konjugovaných protilátek (ADC) a také v hormonálních lécích a léčbě glaukomu.

Předpokládá se, že trh aseptické výroby vzroste do roku 2025 na 500 miliard dolarů, a ti, kteří stojí v čele tohoto růstu, již využívají nové technologie, které mohou zvýšit efektivitu v čistém prostředí třídy A.

Poskytuje vám konkurenční výhodu

Naše řada izolátorů pro aseptické výrobní procesy je navržena tak, aby:

Technologie flexibilních izolátorů pravděpodobně také nabízí lepší řešení pro smluvní výrobce, jednoduše díky tomu, jak je přizpůsobivá. Umožňuje jednoduchou technickou změnu a ukázalo se, že zvyšuje produktivitu – lze provádět více dávek díky kratším prostojům.

  • Umožněte nepřetržitou výrobu zkrácením doby dekontaminačního cyklu z 8–10 hodin na pouhou 1, kdy je třeba čistit pouze procesní komory, nikoli celé čisté prostory
  • Významné úspory nákladů díky tomu, že procesy, jako je inkubace nebo odstřeďování, jsou umístěny v jednom uzavřeném systému izolátoru v prostředí třídy A, což umožňuje, aby zbytek čistého prostoru zůstal v třídě D.
  • Zůstaňte v souladu s cGMP s řešeními, která splňují požadavky změn přílohy I.

Budoucí inovace

Pro minimalizaci rizika další manipulace s HPAPI i jiných látek v průběhu výrobního procesu jsou nyní k dispozici aseptické izolátory, které lze dodatečně namontovat na stávající technologické zařízení. To zahrnuje i uzavření složitých technologií, jako jsou robotická ramena a systémy pro práškové dávkování.

Prohlédněte si naše produkty aseptické výroby

Kontatujte nás

Vyžádejte si cenovou nabídku

Nová generace ochranných řešení pro farmaceutický průmysl, zdravotnictví, laboratoře a další.

Jste připraveni začít?

Chcete-li začít plánovat svůj příští projekt, sjednejte si návštěvu nebo si vyžádejte cenovou nabídku, zavolejte nám nebo nám napište e-mail ještě dnes.