Společnost ONFAB byla založena v roce 2004 a je specialistou na konstrukci, výrobu a instalaci flexibilních ochranných zařízení používaných ve farmaceutickém výrobním procesu.

Poptávka po personalizovaných léčivých přípravcích obsahujících vysoce účinné aktivní farmaceutické látky (HPAPI) v kombinaci s kratšími časy zpracování nutí výrobce farmaceutických procesů vyvíjet rychlejší a agilnější způsoby práce. To platí zejména pro ty, kteří vyrábějí novější superpotentní onkologické, kardiovaskulární a diabetické léky, pro které je nezbytné prostředí odpovídající GMP.

Je snadné zapomenout, že lidé, kteří tyto léky vyvíjejí, vyrábějí a vydávají, jsou vystaveni nebezpečí kontaktu se škodlivými, někdy i smrtelnými chemickými sloučeninami. Přesto je jejich práce nezbytná pro stabilní dodávky stále složitějších léků, které udržují zdraví mnoha z nás.

Máme odborné znalosti, které pomáhají organizacím CMO a CDMO bezpečně nakládat s HPAPI v rámci jejich stávajícího výrobního procesu. Navrhujeme, vyrábíme a instalujeme flexibilní izolátorové systémy pro jedno použití, abychom dosáhli úrovně ochrany nižší než 1 μ/m3 (OEB 5). Tyto systémy jsou přizpůsobeny konkrétnímu místu a každému procesu, od vážení, míchání, mletí, sušení až po balení.

Proč zvolit flexibilní systém?

Klíčovou hnací silou agilnějších pracovních procesů je potřeba snížit náklady na čištění, validaci a tím se vyhnout velkým investičním výdajům. Pokud můžete proces uzavřít do flexibilního izolátoru, můžete tyto náklady výrazně snížit nebo v některých případech zcela eliminovat. V průběhu let jsme zjistili, že jsme schopni modernizovat přibližně 98 % všech stávajících procesních zařízení.

Technologie flexibilních izolátorů pravděpodobně také nabízí lepší řešení pro smluvní výrobce, jednoduše díky tomu, jak je přizpůsobivá. Umožňuje jednoduchou technickou změnu a ukázalo se, že zvyšuje produktivitu – lze provádět více dávek díky kratším prostojům.

Flexibilní izolátor lze používat několik měsíců, a když již není potřeba, lze jej po bezpečné likvidaci jednorázových rukavic uskladnit. Pokud budete mít další naléhavý projekt vyžadující vysokou izolaci, pak lze systém opět použít.

Prohlédněte si naše produkty pro výrobu ve farmacii

Kontaktujte nás

Vyžádejte si cenovou nabídku

Nová generace ochranných řešení pro farmaceutický průmysl, zdravotnictví, laboratoře a další.

Jste připraveni začít?

Chcete-li začít plánovat svůj příští projekt, sjednejte si návštěvu nebo si vyžádejte cenovou nabídku, zavolejte nám nebo nám napište e-mail ještě dnes.