Podpora patologických služeb pro poskytování rychlých analýz

Z výzkumu Royal College of Pathologists vyplývá, že nemocniční laboratoře obvykle provedou více než 1 miliardu testů ročně, což odpovídá 14 testům na osobu v Anglii a Walesu. Toto číslo exponenciálně vzrostlo v souvislosti s pandemií Covid-19, což na patologické týmy vyvíjí obrovský tlak, aby zvýšily kapacitu testů.

Již před pandemií rostla poptávka prakticky ve všech oborech patologie v průměru o 10 % ročně a patologické služby stály NHS ročně přibližně 2,5 miliardy liber.

Při vyšetřování, diagnostice, léčbě a prevenci infekcí, alergií, chronických onemocnění a bezpočtu dalších zdravotních stavů se spoléháme na patologické testy, jako jsou krevní testy nebo biopsie. A tak se vedoucí pracovníci patologie, kteří zvažují vybavení potřebné v jejich laboratořích, tváří v tvář rostoucí poptávce a roztříštěným službám, zaměřují na:

  • Kvalita: Požadavek na snížení variability výsledků a přijetí národních norem kvality, které pomohou zlepšit bezpečnost pacientů
  • Bezpečnost: Pro laboratorní techniky nakládající s potenciálně nebezpečnými patogeny a chemikáliemi
  • Efektivita: Řešení, která zlepšují produktivitu na jednoho technika a umožňují dosahování výsledků ještě rychleji
  • Náklady: Tam, kde jsou rozpočty kontrolovány NHS Trusts, přinášejí řešení s nízkými počátečními investičními výdaji a nízkými náklady na průběžný servis a údržbu.

Řešení čistého prostředí pro celou řadu funkcí

Pokud váš tým potřebuje provádět rutinní i nouzovou diagnostiku v rychlosti a přitom zůstat v bezpečí a chráněn, máme pro vás řadu boxů, které vyhoví každému požadavku, včetně:

  • Chemická analýza složení tělních tekutin včetně krve a moči pro biochemické účely.
  • Screening nemocí krve pro hematologii
  • Kontrola imunity nebo alergických reakcí na vzorky pro imunologii
  • Identifikace bakterií, hub nebo parazitů, které způsobují onemocnění
  • Histologie a diagnostická cytologie

Hygienická a robustní řešení pro márnici

V márnici musí být vybavení konstruováno tak, aby bylo pro uživatele bezpečné a pomáhalo chránit důstojnost zesnulých. Naše řada vozíků, podnosů, regálů a balzamovacích výrobků umožňuje bezpečnou manipulaci s těly a jsou k dispozici v různých povrchových úpravách a velikostech pro použití v malých i velkých hygienických místnostech a pitevnách.

Prohlédněte si naše produkty pro patologii

Kontaktujte nás

Vyžádejte si cenovou nabídku

Nová generace ochranných řešení pro farmaceutický průmysl, zdravotnictví, laboratoře a další.

Jste připraveni začít?

Chcete-li začít plánovat svůj příští projekt, sjednejte si návštěvu nebo si vyžádejte cenovou nabídku, zavolejte nám nebo nám napište e-mail ještě dnes.