Podpora CRO a CMO při vývoji terapeutik nové generace.

Vývoj genové a buněčné terapie nabízí obrovský potenciál pro změnu léčby řady závažných onemocnění, od rakoviny a cystické fibrózy až po srdeční choroby a cukrovku. Jelikož se jedná o relativně mladý vědecký obor, často se objevují nové objevy, dochází k rychlému zdokonalování průkopnických genových terapií s virovými vektory, zkoušek genové terapie a doprovodné diagnostiky.

Vzhledem k silné konkurenci a dynamickému regulačnímu prostředí potřebují organizace zabývající se objevováním léčiv, které vyvíjejí svá laboratorní zařízení, zachovat maximální flexibilitu a zároveň dodržovat normy GLP nebo GMP. Zařízení špičkové kvality, které podporuje vysoce přesnou práci a zajišťuje mimořádně čisté ovzduší, je nezbytnou součástí laboratorního vybavení.

Čisté prostředí pro CRO

Rozumíme požadavkům smluvních výzkumných organizací (CRO), které často fungují jako samostatné pobočky univerzit nebo velkých farmaceutických firem. Výzkum se většinou týká kandidátských produktů v předklinických až raných klinických fázích vývoje léků a může zahrnovat práci s virovými vektory, buněčnými terapiemi CAR-T nebo testy genové exprese.

Ať už je vaše zařízení konfigurováno jakkoli, od čistých prostor GMP až po laboratoře kontroly kvality, můžeme vám na míru dodat přetlakové izolátory, mikrobiologické bezpečnostní boxy a digestoře.

  • Tkáňové kultury a buněčné inženýrství
  • Procesní výzkum a vývoj
  • QC chemie a mikrobiologie
  • Analytické služby a klinické analýzy

Čisté prostředí pro CRO

Pro smluvní výrobní organizace (CMO), které se specializují na výrobu v souladu s GMP a sterilní plnění lahviček pro klinické studie nebo komerční dodávky v malých objemech, nabízíme širokou škálu řešení ochrany produktu a obsluhy.

Naše široké portfolio izolátorů je navrženo tak, aby chránilo uživatele a produkt při plnění biologických farmaceutických produktů, jako jsou protilátky, proteiny, peptidy, DNA, RNA, ADC, cytotoxické, cytostatické a vysoce účinné API.

A co víc, navzdory specifické povaze mnoha těchto terapeutik mohou naše řešení podporovat kontinuální i dávkové zpracování, stejně jako rychlou výměnu vysoce účinných a méně účinných sloučenin.

Prohlédněte si naše produkty pro objevování léčiv

Kontaktujte nás

Vyžádejte si cenovou nabídku

Nová generace ochranných řešení pro farmaceutický průmysl, zdravotnictví, laboratoře a další.

Jste připraveni začít?

Chcete-li začít plánovat svůj příští projekt, sjednejte si návštěvu nebo si vyžádejte cenovou nabídku, zavolejte nám nebo nám napište e-mail ještě dnes.