Společnost ONFAB byla založena v roce 2004 a je specialistou na konstrukci, výrobu a instalaci flexibilních ochranných systémů používaných ve farmaceutickém výrobním procesu, především při výrobě účinných prášků.

Díky výrobním závodům ve Velké Británii a Španělsku spolupracujeme s globálními farmaceutickými a biofarmaceutickými společnostmi a smluvními výrobními organizacemi po celém světě.

Naše nákladově efektivní systémy chrání uživatele před vystavením nebezpečným látkám obvykle s účinností < 30 ng/m3 a zvyšují efektivitu zkrácením doby čištění, validací a umožňují stávajícímu zařízení zpracovávat vysoce účinné sloučeniny s minimálními prostoji pro výměnu zařízení.

„Společnost ONFAB nám opět vyšla vstříc a připravila naši objednávku dříve. Skutečně zachránila den. Opravdu si vážíme vaší pomoci a podpory při urychlování našich objednávek a vynikajícího servisu a komunikace po celou dobu.“
Procurement Manager
Quay Pharma
„Společnost ONFAB pomohla navrhnout řešení na míru. Vzhledem k omezenému časovému harmonogramu projektu dodali řešení v mimořádně krátkém čase. Tým společnosti ONFAB bych vřele doporučil.“
J Johnston
Global CDMO
„Děkuji vám za veškeré úsilí a pomoc při této realizaci v tak krátkém časovém horizontu. Jako vždy je radost s vámi spolupracovat.“
Head of Galenical Development
Bluepharma

Objevte další produkty ONFAB

Proč zvolit ENFAB?

Zahájení projektu

Pokud je to možné, raději vás navštívíme přímo na místě, abychom vám nabídli nejlepší řešení vašeho problému a nabídli vám nápady, které jste možná nezvažovali. Po odsouhlasení nákladů zahájíme proces.

Krok 1

Design

Naši inženýři mají bohaté zkušenosti, které jim umožňují řešit i ty nejsložitější požadavky. Obdržíte 3D schémata znázorňující každý detail vašeho izolátoru.

Krok 2

Výroba

Náš tým specialistů, který pracuje podle normy ISO 9001, vyrábí izolátory přímo ve Velké Británii nebo ve Španělsku.

Krok 3

Instalace a školení

Poté, co náš tým dokončí instalaci, poskytneme vám kompletní školení o bezpečném nastavení, používání a dekontaminaci ochranného systému.

Telefon: +420 724 766 551

Email: laboratore@dnformed.cz

Nová generace ochranných řešení pro farmaceutický průmysl, zdravotnictví, laboratoře a další.

Jste připraveni začít?

Chcete-li začít plánovat svůj příští projekt, sjednejte si návštěvu nebo si vyžádejte cenovou nabídku, zavolejte nám nebo nám napište e-mail ještě dnes.