Řada přetlakových izolátorů Pharm-Assist byla vytvořena za účelem ochrany farmaceutických produktů, s nimiž se manipuluje v nemocničních lékárnách a laboratořích zapojených do procesu vývoje léčiv, a zajištění bezpečnosti pacientů.

Řada je vhodná pro aseptickou přípravu, výrobu a výdej nezávadných léčiv a terapií, jako jsou TPN a CIVAS, a také pro činnosti kontroly kvality. Zajišťuje úplné odstranění kontaminace přenášené vzduchem při přenosu materiálu.

Náš tým vývojářů nabízí celou řadu modelů, které jsou vhodné pro běžné procesy i pro velmi složité aplikace, a při jejich navrhování kladou důraz na ochranu výrobků, pohodlí a snadné používání.

Klíčové vlastnosti

  • Jednosměrné proudění vzduchu v definované kritické zóně zajišťuje kvalitu vzduchu EU GMP Grade A
  • Ovládání přes PLC pro snadné nastavení, obsluhu a údržbu. Vysoká rychlost výměny vzduchu v transportní komoře typu D s elektromagnetickým časovým blokováním.
  • Uživatelsky přívětivý automatický test těsnosti při poklesu tlaku. Modely jsou k dispozici se dvěma a čtyřmi rukávy v pevném provedení z nerezové oceli a povrchovou úpravou.
  • Základna z nerezové oceli umožňuje uživatelům umístit zařízení, jako jsou automatické míchačky nebo testery sterility
Envair

Stáhněte si datový list

Získejte úplnou specifikaci produktu ve formátu pdf

Související produkty

Telefon: +420 724 766 551

Email: laboratore@dnformed.cz

Nová generace ochranných řešení pro farmaceutický průmysl, zdravotnictví, laboratoře a další.

Jste připraveni začít?

Chcete-li začít plánovat svůj příští projekt, sjednejte si návštěvu nebo si vyžádejte cenovou nabídku, zavolejte nám nebo nám napište e-mail ještě dnes.